Главная / Строительство дома / ЖК Континент – Плюси і мінуси різних поверхів

ЖК Континент – Плюси і мінуси різних поверхів

Який поверх краще вибрати, щоб не розчаруватися в новій квартирі?

У сучасних багатоповерхових новобудовах багато хто намагається купувати житло в межах 5-8 поверху. Це найбільш оптимальний варіант, якщо звичайно не буде перебоїв з роботою ліфта. На верхніх квартирах дуже сонячно і світло, чудовий вид з вікон. Таке житло часто обирають бездітні молоді сім’ї. Навіть якщо зламається лифт, піднятися можна і по сходах.

У нових будинках житлова площа на верхніх поверхах коштує досить дорого, крім останнього (поверха). Найбільший їх мінус – у разі надзвичайної ситуації швидко вийти з будівлі не вийде. Ліфтом в таких випадках не завжди є можливість скористатися, тому доведеться скористатися сходами.

Крім того, є люди, які відчувають себе не дуже комфортно, перебуваючи вище рівня дерев або зовсім бояться висоти. У цьому випадку їм варто відмовитися від житла на верхніх поверхах.

Найоптимальніший варіант для житла – квартира, розташована приблизно посередині будинка, але і тут є свої нюанси.

На верхніх поверхах є свої специфічні позитивні і негативні сторони, які притаманні тільки їм. В даному випадку мешканці залежать від стану даху. У літній період він сильно нагрівається, і в помешканні стає жарко. У старих будинках покрівля має властивість іноді протікати, в результаті чого на стелі з’являються зовсім непривабливі жовто-руді плями. У новобудовах від continent.lviv.ua, на відміну від “старого фонду” передбачений технічний поверх.

Крім цього, в більшості будинків старого типу стоять слабкі насосні установки, через що в години пік натиск води стає недостатнім, а іноді і зовсім з її подачею бувають перебої.

Тепер про позитивні сторони верхнього поверху. У мешканців таких квартир є можливість милуватися дивовижним краєвидом з вікна. Це дуже вагома перевага, оскільки деяким мешканцям перших поверхів доводиться бачити з вікна лише паркани або цегляні стіни. Крім цього, вам ніхто не буде топати над головою.

Деякі вважають, що чим вище, тим повітря чистіше. І це дійсно так. Вихлопні гази від автотранспорту концентруються в основному до третього поверху. Так що, якщо поруч з житловим будинком є ​​дорога, бажано купувати житло вище. А ось думка про те, що до останніх поверхів не долітають комарі і мухи помилкова. Комахи відмінно себе почувають на висоті 12 поверху і вище. Отже, у кожного з варіантів є плюси і мінуси, які варто перед укладанням договору купівлі-продажу враховувати.

Читайте также

Ремонт домов и коттеджей под ключ

Еще несколько лет назад ремонт квартиры, дома или коттеджа считался долгосрочным и сложным периодом. Уходило …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *