Главная / Строительство дома / Комфортні квартири в Личаківському районі

Комфортні квартири в Личаківському районі

При купівлі квартири потрібно влучити в розташування новобудови, а саме в район, де ви будете проводити найбільше свого часу, тому район повинен бути комфортним для життя і не забрав часу на дрібниці. Тож який має бути район, на прикладі пропонуємо розглянути Личаківський район на якому зконцентрувала увагу свого будівництва компанія Z100, яка вже 7 років будує будинки в одному стилі в якому їм немає рівних. Збудовано 27 будинків в Личаківському районі у місті Винники, а це приблизно 25,587 квадратних метрів в яких живуть понад 530 сімей в комфорті. Купити квартиру в Личаківському районі – це влучний варіант для комфортного і якісного життя який не забиратиме часу на дрібниці. Цей район з чудовими дорогами, з відновленими фасадами старих будинків, де ви зайдете любий вид транспорту для пересування такі як автобуси, трамваї і тролейбуси з чітким графіком. Також район із своєю історією, пам’ятниками і пам’ятними місцями, які повинен відвідати кожен турист і львів’янин.

На території Личаківського району чудово чудово розвинені ринки і торгівля, де розташовані торговельні центри «Метро» та «Епіцентр». Також на території знаходиться радіоринок(біля АС-2) та загальноміський авторинок(у Кривчицях).

Новобудови від компанії Z100 розташовані саме в Личаківському районі у місті Винники, яке не поступається в розвитку самому Львову. В місті також добре розвинена інфраструктура, яка за останні роки стрімко росте вгору, будується все більше будинків, ремонтуються дороги, збудовано достатньо дитячих садків і шкіл, ресторани, кафе, супермаркети, торгові центри, спорткомплекси і все це знаходиться неподалік від новобудови в якій ви будете мешкати. А самі новобудови виконанні в особливому стилі “Таунхаус” які не вище четвертого поверху і з якими не зрівняється жодна новобудова міста Львова і Винників. Особливість цього стилю в тому, що в будинку проживає в декілька разів менше мешканців ніж в багатоповерховому будинку, а поверх ділити лише з одним сусідом. Тому “Таунхаус” є проміжним варіантом між багатоквартирним будинком і приватним котеджем, а формат такого помешкання дозволить вам заощадити, адже обійдеться значно дешевше ніж квартира в центрі чи котедж за містом і чудово підійде для молодої сім’ї.

Особливим плюсом новобудов є те що їх будують поблизу рекреаційних зон, що акцентується на природності району це дає можливість виховувати дітей подалі від гамірних районів, де не так багато смогу та є близько озеро і парк. Тому купити квартиру в Личаківському районі від компанії Z100 – комфорт та якість за доступною ціною.

Читайте также

Ремонт домов и коттеджей под ключ

Еще несколько лет назад ремонт квартиры, дома или коттеджа считался долгосрочным и сложным периодом. Уходило …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *