Главная / Статьи / Реставрація у Львові – Майстерня, яка повертає життя Вашим улюбленим речам

Реставрація у Львові – Майстерня, яка повертає життя Вашим улюбленим речам

Якщо на покупку нових меблів коштів немає, а стара втратила презентабельний вигляд, вирішити проблему допоможе реставрація. Майстерня Яремчука пропонує послуги по реставрації меблів на дому у Львові недорого. Ми запропонуємо вам безліч варіантів, завдяки яким зовнішній вигляд меблів буде відновлений в максимальній відповідності з вашими побажаннями.

Реставрація м’яких меблів

Майстри компанії https://restawrator.com.ua/ усунуть неполадки складних механізмів, виконають заміну наповнювача і зроблять перетяжку. Зміна оббивки дозволить
позбутися пилу, що накопичився і надати меблів вид нової.

Реставрація антикварних меблів

Старовинні меблі – це цінні елементи інтер’єру будь-якої кімнати, реставрація допоможе зберегти її естетичність і функціональність.

Для реставрації антикварних меблів застосовуються довговічні матеріали, елементи декору, ексклюзивні оббивні тканини.

Реставрація старовинних меблів

Для реставрації старовинних меблів кваліфіковані працівники компанії підберуть техніку відновлення із застосуванням професійного обладнання. Це може бути як дрібний ремонт старовинних меблів, так і повна переробка до невпізнання.

Реставрація шкіряних меблів

Презентабельний зовнішній вигляд шкіряних меблів можна підтримувати тільки при правильному догляді. Але в процесі експлуатації можуть з’являтися дрібні дефекти на каркасі, поломка механізму складання та механічні пошкодження шкіряного покриття меблів. Співробітники компанії надають послуги реставрації шкіряних меблів. Професіонали оперативно і якісно виконають роботи будь-якої складності.

Реставрація меблів з дерева

Меблі з дерева з часом розхитується, починає скрипіти, фурнітура виходить з ладу. Вірним рішенням буде реставрація. Майстри оперативно усунуть дефекти, оновлять покриття поверхонь, акуратно відновлять об’ємний візерунок. Якісна реставрація меблів з дерева дозволяє створювати ексклюзивний інтер’єр.

Реставрація дерев’яних меблів

Майстри грамотно реставрують дерев’яні меблі з застосуванням професійних інструментів і матеріалів:

  • дрилі зі шліфувальними полотнами;
  • інструментів для слюсарно-складальних робіт;
  • шпаклівки;
  • якісної грунтовки;
  • валиків, пензликів різних розмірів;
  • фарб, емалей, морилки;
  • спеціального лаку.

Після реставрації дерев’яні меблі виглядає шикарно і неповторно.

Приватний майстер по реставрації меблів у Львові недорого

Роботи з реставрації меблів слід довірити кваліфікованим майстрам. Замовивши послуги з реставрації меблів у Львові в майстерні Яремчука, ви гарантовано отримаєте відмінний результат за адекватною ціною в обумовлені терміни.

Читайте также

Як вибрати хороший мобільний дозиметр на Андроїд?

Дозиметр в смартфоні: актуальне рішення При створенні багатофункціональних пристроїв додаткові гаджети найчастіше адаптуються до моделей …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *