Главная / Статьи / Принципи сучасної освіти в університетах

Принципи сучасної освіти в університетах

Університет – це не просто дуже хороший вуз, а акумулятор інтелектуальної еліти країни.

– Якщо говорити про університет, то перший рівень проектування – це ідея університету, тобто його якісну своєрідність і функція в системі більш високого рівня (соціумі). Ми говорили про це в минулому бесіді, але давайте коротко повторимо ще раз, тому що це важливо.

Якщо ви вирішили вступати в Україні і не визначитеся з вибором, то рекомендуємо перейти на Сайт www.nure.ua Харківського національного університету радіоелектроніки. Тут ви отримаєте якісну освіту на бюджетній формі навчання або ж за осудні гроші на контракті.

Отже, ідея університету:

Перше. Університет не готує людей певної професії, він взагалі не відноситься до сфери професійної освіти. Університет готує експертів, що володіють універсальними знаннями в певній предметній області. Головний акцент при навчанні робиться на два аспекти (1) широка ерудиція в своїй предметній області, (2) навички самостійного дослідження, самонавчання, рішення нестандартних проблем. Поєднанні цих двох компонент дає можливість випускникові університету в найкоротші терміни освоювати нові професії, опановувати новими навичками, вирішувати завдання на стику предметних областей (де вузький фахівець виявляється безсилий).

Друге. Університет – не просто навчальний заклад, це – акумулятор інтелекту, який як би накопичує інтелектуальний потенціал нації і в потрібний момент може видати його в необхідному суспільству напрямку. Університет – це інкубатор і полігон для виховання, розвитку, відтворення інтелектуальної еліти.

Третє. Університет, будучи осередком інтелектуальної та творчої мощі, створює на своїй території праобраз майбутнього. Він стає маяком, який світить нам з майбутнього і не дає заблукати в темряві або загрузнути в сірому сьогоденні. Для цього університет сам повинен бути шматочком світлого майбутнього, перенесеним в сьогодення. Оазис майбутнього. Магічна куля, в якому можна побачити, як люди будуть жити і працювати через 100 років.

Ось, на мій погляд, три пункти, які окреслюють ідею сучасного університету, тобто його якісну своєрідність і його роль в соціумі.

Читайте также

Як вибрати хороший мобільний дозиметр на Андроїд?

Дозиметр в смартфоні: актуальне рішення При створенні багатофункціональних пристроїв додаткові гаджети найчастіше адаптуються до моделей …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *