В даний час виробники пропонують широкий вибір вагонних ваг для зважування в різних режимах з урахуванням специфіки підприємства. Вагонна весоизмерительная система являє собою комплексне обладнання, що складається з вантажоприймального підстави, комплекту тензометричних датчиків, спеціальної коробки, яка з’єднує елементи і електронного пристрою. Вагонних застосовуються для визначення ваги залізничних вагонів з сипучим, рідким або штучним вантажем під час їх завантажувально-розвантажувальних робіт. Ви можете зараз купите ваги електронні на www.vagi.com.ua.
Існує кілька способів зважування вантажу:
Статичний. Цей спосіб передбачає визначення ваги залізничного транспорту під час повної зупинки на ваговимірювальних підставу. Головною особливістю залізничних ваг, призначених для визначення ваги в статичному режимі – відсутня переміщення вантажу щодо вантажопідйомного пристрою. Їх область застосування охоплює всі галузі промисловості включаючи хімічну, енергетичну, транспортну, металургійну, гірничодобувну, а також аграрний сектор. ЖД ваги зазначеного типу можуть визначати вагу звичайних і завантажених залізничних вагонів в декількох режимів: при завантаженому вагоні, повністю розвантаженому, а при необхідності – дозування вантажу.
Динамічний. Передбачає визначення ваги вагонних складів, які знаходяться в русі. Принцип роботи ваг для динамічного зважування полягає в проїзді цілих вагонних складів по весоизмерительной платформі. Цей метод дозволяє швидкими темпами визначати вагу великої кількості поїздів.
Крім того, в залежності від переваги замовника, виробники випускають універсальні ваги для визначення ваги як в статичному, так і в динамічному режимі.
Вагонний. Цей тип ваговимірювального пристрою призначений для визначення ваги вагонів єдиних складів з розчеплення, порожніх і заповнених сипучим, твердим або рідким вантажем. Цей спосіб зважування є найбільш поширеним серед інших. Він дозволяє визначити вагу з максимальною точністю.
Потележний. Цей напрямок застосовується для введення комерційного обліку при відвантаження сипучих або рідких товарів, в’язкість яких перевищує 60 кв. мм / с або при їх придбанні, які прибули залізницею. Принцип потележного визначення ваги полягає у зважуванні одного візка, що знаходиться на вантажопідйомний пристрій, потім наступної і підсумовуванням всіх результатів. Придбати ваги для потележного зважування набагато простіше в фінансовому плані, так як не потрібні витрати на фундаментальну основу.
Поосного зважування. Дозволяє визначити масу вагона і складу в цілому без розчеплення. Це найпростіший спосіб визначення ваги вантажу на залізниці. В основному поосного зважування застосовується для складів, які знаходяться в русі.