Главная / Статьи / Коркова дошка для нотаток

Коркова дошка для нотаток

Як зробити незвичайну інформаційну дошку чи стіну для фото? Розповідаємо про пробкові дошки та їх застосування.
Тренд останніх років як у громадських просторах, так і в житлових інтер’єрах – інформаційні дошки із пробки. Вони стали набагато популярнішими за магнітні. Коркова дошка для нотаток завдяки м’якому, але щільному матеріалу дозволяє приколювати канцелярськими кнопками будь-яку важливу інформацію.

Види коркових дощок

У продажу є як готові стенди із пробки, так і просто листи технічної пробки, з яких можна виготовити дошку самостійно. У мережі DIY можна зустріти “обманки” – невеликі дошки з ДСП різної форми з наклеєним зверху тонким шаром (1 мм) пробки. Вони зазвичай красиво запаковані, і покупець пробує товар у дії лише вдома. І тут чекає розчарування – встромляти кнопки в деревно-волокнисту плиту досить складно.

Вибираючи пробкову дошку, переконайтеся, що вона виконана з натуральної пробки, що товщина пробкового матеріалу не менше 4 мм. Найбільш щільна та довговічна португальська технічна пробка, яка не містить гуми та інших синтетичних домішок.

Готова дошка має рамку із сосни або іншої деревини та кріплення для навісу на стіну. Рамка може бути різного кольору.

Листи технічної пробки коштують дешевше і можуть використовуватися як для приклеювання на стіну, так виготовлення дошки в рамці. Випускаються завтовшки 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10 мм.

Якщо стандартна прямокутна форма не для вас, можна виготовити елементи простої або складної конфігурації. Трикутники, кола, “бджолині стільники” можна вирізати самостійно і наклеїти їх на стіну, створивши стильну геометрію. Для виготовлення карти світу або пазла знадобиться різання професіоналів.

Область застосування дошок із пробки

Під інформацію для батьків у дитячих садках та навчальних центрах все частіше замовляють пробкові стенди. Вони легкі, прості у монтажі, а канцелярські кнопки дешеві та доступні. У школах дошками обладнають навчальні класи та коридори. Офіси, медичні центри, кафе та інші заклади теж все частіше купують девайс для важливої ​​інформації. Не хочуть упустити тренд і ті, хто працює вдома, є батьком школяра. Коркова дошка на робочому місці дозволяє тримати все важливе на увазі, залишаючи стіл вільним.

Декілька листів технічної пробки на стіні стають центром інтер’єру. Адже оформлення цієї стіни можна постійно міняти! Колаж із фотографій, виставка малюнків, стіна спортивних чи інших досягнень та перемог, мотивуючі цитати, ефектні постери та все, на що вистачить вашої фантазії.

Читайте также

Ювелирные украшения и бижутерия. Кулоны (подвески) с камнями – особенности

Камея – украшение изыска. Камеи являются воплощением изысканности, благородства и вкуса. Свою историю это утонченное …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *