Главная / Сантехника / Сталеві радіатори ПУРМО – це отримати тепло і комфорт. Висока якість, помірна ціна, 10 річна гарантія!

Сталеві радіатори ПУРМО – це отримати тепло і комфорт. Висока якість, помірна ціна, 10 річна гарантія!

Створити комфортну атмосферу будинку або в квартирі дозволяє система опалення. Її пристрій неможливо уявити собі без радіаторів опалення. Ці прилади використовуються для водяного опалення для приміщень будь-якого типу. За видами поділяють на сталевий панельний радіатор, біметалічний, алюмінієвий і дизайнерські рішення.

Наш магазин пропонує до реалізації найширший асортимент опалювальних приладів для дому, дачі або квартири з центральним опаленням, а також для офісу або басейну.

У компанії TEPLOTEP діють спеціальні пропозиції, щоб ви могли купити за найпривабливішими цінами кращі панельні purmo радіатори.

Чому варто довіряти тільки нам? Все дуже просто. Звертаючись до нас, ви отримуєте ряд переваг:

  1. Кожен радіатор проходить багатоступінчастий контроль якості і відвантажується тільки зі спеціальною документацією. Ви захищені від покупки підробок, так як фахівці нашої компанії несуть особисту відповідальність перед кожним клієнтом.
  2. Вибір якісного обладнання є складним і відповідальним завданням, так як помилки вибору можуть позначитися на якості роботи всієї опалювальної системи. Зателефонуйте нам, щоб отримати професійну пораду і виключити всі можливі помилки. Менеджери нашого солідного магазину готові вас зорієнтувати в запропонованому асортименті опалювальних сталевих радіаторів, щоб спростити завдання покупки надійного і безпечного в експлуатації обладнання.
  3. Доставка продукції на вказану адресу. Наш магазин працює з найбільшими логістичними компаніями, тому з поставками приладів для опалення проблем не виникне. До сьогоднішнього дня у нас не було жодного нарікання. Ми цінуємо кожного клієнта і готові задовольнити його потреби.
  4. Ціни на кожен панельний радіатор мінімальні, так як обладнання постачає безпосередньо від виробників. Ланцюжок рук перекупників виключена з нашої роботи, тому у нас найпривабливіші ціни в регіоні. Звертаючись до нас, ви економите і не менше того. Купити недорого все для системи опалення – це на нашу адресу.
  5. Море позитивних емоцій. Ми пропонуємо найкращий і якісний сервіс обслуговування, тому ви отримаєте тільки те, що замовляли.

Накопичений досвід і поставки обладнання від визнаних світових лідерів в сфері виробництва опалювальних радіаторів дозволяють нам давати гарантії, що ви купуєте тільки якісно обладнання. Зверніть увагу, що сталеві радіатори розраховують на випробувальний тиск в 13 атмосфер, тому прилади можуть бути встановлені не тільки в індивідуальній опалювальній системі, а й у квартирі з централізованою системою. Сталеві радіатори зарекомендували себе як надійне і безпечне в експлуатації обладнання. Крім того, це найдешевший варіант для пристрою довговічною системи опалення.

Випускають сталеві радіатори з застосуванням найсучасніших технологій, тому забезпечується їх довгий термін служби, навіть в умовах агресивного середовища. Продукція багатьох відомих брендів бездоганної якості, і відповідає всім європейським стандартам. Є ще ряд відмінностей сталевих радіаторів:

  • малий обсяг теплоносія;
  • велика площа обігріву;
  • висока ефективність в обігріві площі будь-якого обсягу;
  • швидка реакція на зміну температурного режиму;
  • відмінне підтримку комфорту в будинку.

Все це дозволило сталевих радіаторів швидко завоювати ринок опалювального обладнання. Звертайтеся в наш магазин, щоб придбати не надто високі або низькі радіатори, а також прилади необхідної потужності. Чекаємо на ваші заявки!

Читайте также

Водоснабжение, отопление, канализация в Костроме

Отопление домов является необходимым условием обитания и непрерывно совершенствуется: от очагов, каминов и печей до …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *