Главная / Ремонт / Завод виробник газоблоку та газобетону у Херсоні, Олешках, Новій Каховці та Херсонській області

Завод виробник газоблоку та газобетону у Херсоні, Олешках, Новій Каховці та Херсонській області

Газобетон – матеріал кладки з унікальними техніко-експлуатаційними властивостями. Але не все так гладко – газоблоки за характеристиками можуть суттєво відрізнятись від виробника до виробника. І якщо ви хочете жити в затишному та надійному житлі, то обов’язково маєте знати, як вибрати газоблок для будівництва будинку. У цьому немає нічого складного, але іноді навіть дрібні деталі можуть сприяти збільшенню теплоефективності будівлі, так і його терміну служби. Замовити газобетон у Харковi ви можете тут https://betonera.ua.

На цьому ми акцентуємо увагу тому, що газоблоки бувають ще теплоізоляційні – марок D100, D200 і D300. Для будівництва вони не підходять, оскільки мають низьку міцність на стиск. Від щільності газобетону залежить і його міцність на стиск – чим вище питома вага, тим міцніше стіновий блок. Також матеріал з малою щільністю легший, а значить менше і навантаження на фундамент. Але за більш високої щільності вище його звукоізоляційні властивості.

Міцність

Вирішуючи питання, який газосилікатний блок вибрати для будівництва будинку, щоб забезпечити і високі теплоізоляційні характеристики, і тривалий термін служби, орієнтуйтесь на конкретні показники міцності. Це зумовлено тим, що у газобетону різних виробників характеристики міцності можуть кардинально відрізнятися. Так, стінові блоки YTONG D400 мають марку міцності B2.5, тому підходять навіть для будівництва двоповерхових будівель за умови, що перекриття виконується з плит, ШМД або інших легких конструкцій. При пристрої монолітного перекриття потрібен матеріал B3.5, тобто. газоблоки D500 цього ж виробника. Ця інформація відома, оскільки деякі заводи-виробники випускають газобетон D400 з маркою міцності B1.5, який не рекомендується використовувати навіть для одноповерхових будинків.

Від правильного вибору товщини матеріалу залежить теплоізоляційні якості вашого майбутнього житла. Ідеальним варіантом буде розрахунок теплотехнічних характеристик. Це дозволить унеможливити подальше утеплення будинку для постійного проживання та додаткові фінансові витрати на цю операцію. Товщина газосилікатних блоків підбирається з урахуванням регіону будівництва та щільності матеріалу. Але при виборі обов’язково враховуйте, що товщина несучих стін повинна становити не менше 375 мм, а самонесучих – 300 мм.

Читайте также

Ремонтні роботи у Львові

Содержание1 Що вибрати для ремонту2 Корисні ідеї та поради3 Вартість Кухня є одним з центральних …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *