Главная / Ремонт / Бажаєте зробити ремонт у своїй квартирі у Львові?

Бажаєте зробити ремонт у своїй квартирі у Львові?

Я займаюся ремонтом квартир уже 15 років. Сьогодні я хочу поділитися своїм досвідом, який допоможе уникнути найбільш частих помилок клієнтів при ремонті квартири. Відразу хочу сказати, що описані мною способи обману не обов’язково використовує кожен виконроб, але знаючи про ці хитрощі, ви убезпечите себе і заощадите майже половину вартості послуг будівельників. Заказати ремонт у своїй квартирі у Львові ви можете тут remontdim.lviv.ua.

З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ЦІНА РЕМОНТУ?

Вартість ремонту розраховується за формулою:

Вартість матеріалів + вартість робіт. Все, здається, просто, але з власного досвіду знаю, що більшість замовників чимало грошей втрачають на обох складових. Уникнути зайвих витрат можна, тільки якщо добре вивчити специфіку ремонту і стояти «над душею» бригади ремонтників.

ОБМАН 1: ВАРТІСТЬ МАТЕРІАЛІВ

Через пару років постійної роботи в сфері ремонту у мене з’явилися друзі зі сфери продажу будматеріалів. Подібні зв’язки є практично у кожного досвідченого виконроба. Завдяки тісній співпраці і постійним закупівель, я можу купити цемент зі знижкою 20-30%. Однак клієнти про це не знають, тому що будівельники підробляють квитанції:

  1. У чеку вказується реальна вартість, хоча по факту покупцеві дали знижку.
  2. У квитанції вказується дорогий матеріал, але він не використовується. Замість нього при ремонті використовують дешевий аналог. Це загрожує неякісним ремонтом, а не тільки втраченими грошима на витратні матеріали.

Важливо

Купуйте матеріали самостійно або перевіряйте всі після покупки будівельниками. Такий підхід більш дорогий зі слів майстрів, ви будете впевнені в якості витратних матеріалів.

ОБМАН 2: ВАРТІСТЬ РОБІТ

Початковий кошторис і кінцева можуть відрізнятися в 2-3 рази, тому не варто надто довіряти оголошеннях з дешевими послугами обробників. Ось виверти, з якими я стикався на особистому досвіді:

  1. Неправильний розрахунок обсягу робіт.
  2. Замовники рідко знають площа квартири, тому виконавці її навмисно завищують перед початком робіт, а іноді і в процесі ремонту.
  3. Протилежний метод – заниження обсягу, коли будівельники «забувають» включити балкон. Його все одно відремонтують, але впишуть додатково.
  4. Спочатку дешева вартість послуг в процесі ремонту обростає додатковими видами робіт, а також спекуляцією з матеріалами. За рахунок цього будівельники залишаться в плюсі.

Увага

Ремонт не може бути дешевим апріорі. Не вибирайте бригади з найнижчими цінами. Відберіть 20-30 пропозицій і вибирайте з них краще за ціною і кваліфікації виконавця.

Читайте также

Вартість ремонту під ключ у Львові

Содержание1 Ремонт косметичний2 Початок робіт. Демонтаж3 Ремонт квартир. Етапи Якісний ремонт зробить навіть саму малогабаритну …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *