Главная / Интерьер / Меблі – незмінний атрибут кожного приміщення

Меблі – незмінний атрибут кожного приміщення

Меблі для роздягалень. Види і призначення

На сьогоднішній день меблевий ринок може запропонувати досить багато різних меблів для роздягалень. Це і лавочки для переодягання, і шафки для зберігання одягу, а також вбиральні стійки і вішалки для верхнього одягу. Причому різновидів кожного предмета меблів існує дуже багато – від найшикарніших і найдорожчих пропозицій в економ варіантів тут.

Лавка для переодягання – незмінні атрибут будь-якого спортивного клубу. Також вона користуються великою популярністю і в залах очікування. Як правило, в основі такої лавочки – металевий каркас (зазвичай з нержавійки або просто високоякісного заліза, покритого фарбою), які складається з зварених між собою труб. Поверх каркаса розташовані розкриті лаком дошки. Зазвичай лавочки, виготовлені таким чином, дуже довговічні у використанні. Та й ціна на них розумна і відповідає якості. Розміри лавок можуть бути найрізноманітніші, як і дизайн. Адже допускається навіть додаткове їх обладнання спинками і гачками.

Наступний атрибут спортивної меблів – металеві шафи. До речі, тенденція на такі шафи пішла ще з Америки, де в школах це є незамінним предметом для зберігання одягу для переодягання і друге особистих речей учнів. Ці меблі може бути обладнана додатковими поличками і навіть вентиляцією, що набагато подовжує службу. Зверху метал покривають безліччю антикорозійних сполук ще перед фарбуванням, так що бояться, що незабаром шафа поржавіє, Також не варто. Також шафи оброблені покриттям, стійкий до різного роду подряпин. Ще одна особливість такого шафки – наявність замку. Причому, це може бути як найпростіший замок, так і замок з секретом (подібно сейфа з цінними паперами). Останнім часом елітні спортивні комплекси віддають перевагу саме шафи з замками максимальної надійності, що послужило навіть передумовою незначно зниження цін на них і підвищення попиту.

Незамінна меблі у великих приміщеннях зі значними скупченнями людей – гардеробні стійки. Тут, звичайно, не можна докладно їх все охарактеризувати, так як все залежить від обраного розміру, дизайну і матеріалів, які можуть бути абсолютно різними. Вартість таких стійок досить висока, так як зазвичай вони виготовляються тільки на замовлення.

Вішалки для верхнього одягу можуть застосовуватися як в громадських приміщеннях, так і в житлових будинках і квартирах. Вони недорогі, практичні і красиві. Єдиний недолік – неможливість повісити на таку вішалку багато одягу. Але недоліком це стає тільки в будові з великою кількістю людей. А для невеликих приміщень і офісів – це просто золота середина.

Загалом, є багато видів меблів для роздягалень на будь-який смак, так що вибір лише за вами!

Читайте также

Грамотная и выгодная покупка мебели в Москве

В этой статье мы расскажем о тонкостях производства кухонь. О том как работает ценообразование, способах …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *