Главная / Дом / Реставрація ванни у Тернополі

Реставрація ванни у Тернополі

Реставрація старої ванни мінімальними вкладеннями. Як заощадити на новій сантехніці

Через свою специфіку, ремонт ванної кімнати зазвичай вимагає професійних навичок, і середньостатистичному власнику квартири там особливо нічого робити, крім того, це такий вид ремонту, який вимагає значних фінансових вкладень і може розтягнутися на кілька місяців, а в деяких випадках і років. Заміна сантехніки, перепланування приміщення, ремонт або перекладка інженерних мереж – все це вельми складно і може доставити значний дискомфорт всім проживають в квартирі.

Через специфіку ремонту ванної кімнати без цього приміщення важко уявити проживання в квартирі сучасній людині, і існує тільки два варіанти вирішити проблему: переїхати на час ремонту, або значно скоротити обсяги робіт і терміни їх виконання. І варто сказати, що є маса способів скоротити витрати на ремонт, як в плані витрат у фінансовому плані, так і в плані витраченого часу. Наприклад, можна відмовитися від самого витратного виду ремонту – заміни старої ванни на користь її реставрації. Що таке реставрація старої ванни і наскільки це прийнятне рішення?

Під поняттям реставрація ванни у Тернополі маються на увазі роботи по відновленню емаль-покриття старої чавунної ванни. Не секрет, що це надійне та довговічне покриття все ж втрачає свою привабливість після десяти-дванадцяти років експлуатації навіть при дбайливому догляді, не кажучи вже про те, що механічні пошкодження можуть зіпсувати зовнішній вигляд ванни значно раніше. Відколи й пошкодження емалі – це не тільки не привабливо, але в деяких випадках небезпечно, і може стати приводом для заміни старої ванни.

Найчастіше все реставрація старої ванни виконується двома способами:

  1. Нанесення нового шару емалі.
  2. Установка акрилового вкладиша.

Ці способи реставрації старої сантехніки допомагають значно скоротити витрати на ремонт, так як стара ванна залишається на своєму місці, і в більшості випадків немає необхідності робити навіть косметичний ремонт в приміщенні ванної кімнати. Зазвичай, реставрація емаль-покриття виконується в найкоротші терміни, якщо проводитися нанесення нового шару емалі, роботи займають не більше двох-трьох годин з урахуванням попередньої підготовки поверхні, а використовувати оновлену ванну можна вже через добу.

Установка акрилового вкладиша на відміну від емалювання старої ванни – більш привабливий спосіб ремонту і економії на покупку нової сантехніки. Сам процес установки вкладиша займає не більше двох годин, і також як з емалюванням користуватися оновленої ванній можна вже на наступну добу. Але, акриловий вкладиш має перевагу по довговічності використання, і в середньому, оновлена ​​ванна з вкладишем прослужить десять і більше років. Крім того, користувач фактично отримує нову, сучасну акрилову ванну в чаші зі старої ванни з мінімальними витратами коштів і часу.

Читайте также

Угловые диваны Delavega под заказ

Содержание1 Размер2 Ткань Изобилие товаров в мебельных магазинах порой вводит в ступор: как из всего …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *