Главная / Без рубрики / Унікальні огорожі вашої території. Паркан”Ранчо”

Унікальні огорожі вашої території. Паркан”Ранчо”

Хоча і дерев’яні, і металеві паркани користуються заслуженою популярністю, процес їх зведення пов’язаний з великими матеріальними витратами. Навіть вважається недорогим паркан з сітки рабиці при детальному розгляді та розрахунку кошторису може пробити дірку в сімейному бюджеті. А якщо додати до отриманої суми тимчасові витрати і фізичні зусилля, то не дивно, що користувачі шукають способи спрощення і здешевлення процесу зведення огорожі. Сьогоднi дуже популярним став паркан ранчо.

Як виявилося, паркан довжиною 50 і висотою 2 метри може зробити 1 людина за 1-2 дня, при загальних витратах близько 10 – 11 тис. Руб. На перший погляд, ця цифра здається нереальною, але коли дізнаєшся подробиці цього будівництва, все стає зрозумілим.

Коли я став освоювати ділянку, то виникло питання, як і чим його обгородити. Хотілося сховатися від чужих очей, але при цьому не розоритися на будівництві звичайного паркану з профлиста. Сітка рабиця мене теж не влаштувала, тому що на сусідських ділянках знаходиться багато різних господарських будівель, які я також хотів би «приховати». Тим більше, що, на мій погляд, метал зруйнував би ауру ділянки, перетворивши його в загін, а мені хотілося залишити вид лісової галявини. Став думати, як вийти з цього становища.

З одного боку, ця ідея була не нова. Багато накидають захисну сітку на паркан з рабиці, перетворюючи його з прозорого в непрозорий, але цікавий підхід Миколи до вирішення поставленого завдання.

Головна ідея мого проекту – зробити з сітки не «фіранку», накинуту на стовпчики, а повноцінний паркан, який при своїй дешевизні і простоті виготовлення виконував би повноцінну огороджувальну функцію.

На верхніх кінцях стовпчиків я зробив скручування з товстої мідного дроту на 2 витка. Це потрібно, щоб шпагат не злетів. Натягував шпагат, обернувши його один раз навколо стовпчика, йдучи послідовно – від низу до верху. Це забезпечує хороше натягнення. Якщо почати натягувати шпагат зверху вниз, то коли натянешь нижні лінії, верхні ослабнуть.

Натягнувши шпагат, Микола «прокинув» трос, причому трос навколо стовпчиків НЕ обвивали, а пустив по дотичній (це повинно компенсувати подовження / укорочення довжини троса в морози), прикрутивши його хомутиком-скруткой з дроту. Причому тросик йде не в натяг, а з невеликим провисанням, в 1 см на кожному прольоті, а потім вже натягується, шляхом скручування його зі шпагатом.

Читайте также

Важные аспекты поиска работы.

   Когда возникает необходимость поиска работы, важно быть готовым к собеседованиям и отборам. Для этого нужно …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *